fbpx

Biz kimiz?

Başarı Merdivenlerini Kararlılıkla Tırmanıyoruz!

 

Loft PR ve Loft Medya olarak iki farklı alanda hizmet veren şirketimiz Ankara merkezli bir kuruluş olarak 2016 yılında hizmet vermeye başladı. İletişim alanında daha etkin rol oynayabilmek için İstanbul’da da mutlaka var olmak gerektiği bilinciyle bu yönde adımlar atan Loft Medya PR, kuruluşunun hemen akabinde iki metropolde de etkin bir sektör oyuncusu olmayı başardı. Kısa zamanda iletişim alanında İstanbul ve Ankara arasında bir köprü görevi üstlenen Loft Medya PR, hayata geçirdiği etkin projelerle anılan bir kuruluş haline geldi. Güçlü kadrosu, idealleri, etik değerlere olan saygısı ve vizyonuyla fark yaratmayı amaç edinen Loft Medya PR, her geçen gün hizmet verdiği kuruluşlara daha fazlasını sunmaya özen göstererek başarı yolunda merdivenleri kararlılıkla tırmanmaya devam ediyor.

Loft PR Yeni Dönem Tanıtım Filmi:

PR Nedir? Neden PR’a ihtiyaç duyarız?

Türkçe karşılığı Halkla İlişkiler olarak tanımlansa da çok daha geniş anlamları içinde bulunduran PR, günümüzde daha çok sosyalleşme ihtiyacında olan marka ve kişiler için vazgeçilmez bir kavram haline geldi. Ürün ve hizmet üreten her kurum, kuruluş ve şahsın tanıtım için destek aldığı PR, günden güne büyüyen ve sisteme erken dahil olanların çok daha avantajlı hale geldiği bir hizmet oldu.

“PR hizmeti sayesinde geliştireceğiniz iletişim stratejileri markanızı günden güne büyütecek”

 

‘Amaç markalaşmayı ve güvenirliliği artırmak’

PR uyguladığı teknikler, geliştirdiği stratejiler ve yapmış olduğu çalışmalarla kurumların, hizmetlerini sundukları hedef kitlelerle sürekli iletişim içinde olmasını sağlar. Burada PR çalışmasının asıl amacı daha fazla ciro sağlamak değil, günümüzün en büyük ihtiyacı olan markalaşmayı, kaliteyi ve kurumsal güvenilirliği yakalamaktır.

Kurumsal marka imajınızı oluşturmak ve güçlendirmek için biz göreve hazırız!

Loft PR, medya ve iletişim danışmanlığı hizmetiyle işletmelerarası rekabette fark yaratmanızı ve bir adım öne çıkmanızı sağlamak için doğru hedef kitleye uygun kitle iletişim araçlarını kullanarak etkin mesajlarla markanıza güç kazandırır.