fbpx

Tanıtım Filmleri

Çalıştığımız markalar ve tanıtım filmlerimizden bazıları:

[huge_it_videogallery id=”2″]

Tanıtım filminiz en büyük kozunuz!

 

Tanıtım ve PR çalışmaların en büyük ayaklarından birini oluşturan tanıtım filmleri her geçen gün kurumlar için daha büyük bir öneme sahip olmaya devam ediyor. Gelişen teknoloji, internet ve sosyal medyanın insan hayatında iyiden iyiye yer edinmesiyle birlikte önem kazanan görsel ve işitsel medyalar, hem sahibi olduğunuz markanızın vizyonunu yansıtmak hem de hedef kitlenize ulaşmak için en gözde yollardan biri haline geldi. Loft Medya’nın bünyesinde barındırdığı 4K çözünürlüğe sahip yüksek teknoloji kameralar, her ihtiyacı karşılayabilecek kapasitedeki lensler ve insansız hava araçları sayesinde hayal edilebilen her sahne ölümsüzleştirilerek markanıza değer katıyor.

 

Nasıl bir tanıtım filmi?

Hedef kitlenize ulaşmak ve marka bilinirliğinizi artırmak için üstleneceğimiz tanıtım filminizi her amaca uygun olarak kullanabilirsiniz. Tanıtım filminizi ister organize ettiğiniz lansmanlarda dev ekranlara yansıtın isterseniz web sitenize ya da sosyal medya hesabınıza yükleyerek milyonlara ulaşın! Unutmayın tanıtım filmi artık yalnızca görüntü ve sesin bir araya getirilmesi değil, sanatsal kamera açılarının, animasyonların ve efektlerin uzun uğraşlar sonucunda birleştirilerek milyonlarca kişinin cep telefonuna, bilgisayarına ve televizyonlarına konuk olmayı başaran kompleks medyalardır.

 

Loft Medya neden tercih edilmeli?

Uzun yıllardır medya sektöründe hizmet veren yaratıcı bir ekibe sahip olan Loft Medya, daha önce hayata geçirdiği tanıtım filmi projeleriyle vizyonunu sektöre yansıtmayı başarmış, çalıştığı markaların referansıyla birçok başarılı işe imza atmıştır.