fbpx

ShopFest – Girişimci Kadınlar Alışveriş Festivali

İstanbul ve Ankaralı girişimci kadınlar 6 Mart’ta ShopFest’te buluşuyor!

ShopFest, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için İstanbul ve Ankaralı girişimci kadınları Başkent’te bir araya getiriyor. 50’den fazla markanın katılımıyla 6 Mart Pazartesi günü Sheraton Ankara‘da buluşacak olan ünlü isimler alışveriş festivalinde stant açarak iş dünyasına ‘Biz buradayız’ mesajı verecek.

Yardıma muhtaç kadınlara destek!

Binlerce Ankaralı alışveriş ve moda tutkununu ağırlayacak olan ShopFest‘te kapı girişlerinden elde edilecek gelir ise yardıma muhtaç kadınlara verilmek üzere Kadın ve Gençlik Platformu Derneği‘ne bağışlanacak. Şamdan Plus Ankara ve Loft Medya PR‘ın sponsorluğunda düzenlenecek festivalde markalara özel defileler de yer alacak.

Ne amaçlıyoruz?

ShopFest Girişimci Kadınlar Alışveriş Festivali, hizmet verdiği sektörlerde kadınların da iş hayatında ne kadar büyük işlere imza attığını göstererek tüm kadınlara örnek olmayı amaç edinen girişimci kadınları buluşturuyor. ‘Birlikten kuvvet doğar’ temasını benimseyen ShopFest, projenin sosyal sorumluluk ayağında ise yine yardıma muhtaç kadınlara destek olmayı benimseyerek iş kadınları arasında güçlü bir birliktelik oluşturmayı hedefliyor.

Etkinlikte yer almak isteyen markalar için iletişim: Loft PR – 0312 467 07 08