Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika tanıtım filmi ile sektörünüzde fark yaratın! Fabrikanızın üretim kapasitesi, makina parkuru ve işleyişini tanıtım filmi ile anlatın, rakiplerinize karşı en büyük kozunuzu kullanın!

Fabrika tanıtım filmi çekimi için gerekli tüm teknolojik ekipmanı bünyesinde bulunduran Loft Medya ile fabrika tanıtım filmi alanında en iyisine siz sahip olun. Daha önce çektiğimiz fabrika tanıtım filmlerini izlemeden karar vermeyin!

Fabrika tanıtım filmi çekimi için bizimle hemen iletişime geçin, fabrikanıza yapacağımız ücretsiz keşif ziyaretinin ardından en iyi tanıtım filmini en uygun bütçelerle size sunalım.

Nasıl Üretiyoruz?

tanıtım filmi çekimi fikir ikonu

Fikir

Keşif sonrasında fabrikanızı en iyi şekilde anlatmak için size fikirler sunuyoruz! Fabrika tanıtım filmi çekimi hiç kolay değil!

tanıtım filmi çekimi senaryo ikonu

Senaryo

Fikri görüntü ve sese dönüştürmek bu işin en zorlu tarafı. Bazen cümle kuruyor, bazen ise tek bir nota ile duyguları dijitalleştiriyoruz.

tanıtım filmi çekimi profesyonel ikon

Cast

Fabrika tanıtım filminde kahramanlar genellikle işçiler oluyor. Ancak isterseniz profesyonel oyuncularla da iş birliği yapıyoruz.

tanıtım filmi çekimi profesyonel ikon

Kayıt!

Her saniyesi planlanan fabrika tanıtım filmi çekimi için kayıt zamanı! Çekilecek her detay sizi farklı kılacak bir ayrıntı olacak!

tanıtım filmi çekimi prodüksiyon

Prodüksiyon

İyi bir fabrika tanıtım filmi için mutfağa hakim olmak şart! Profesyonel aşçılarımız tam da bu noktada devreye giriyor!

tanıtım filmi çekimi ikonu

Post Prodüksiyon

Tanıtım filmi çekiminin ardından algıları yönlendirmek için hem görüntü hem de ses üzerinde yenilikçi dokunuşun tam zamanı!

Kimlerle çalıştık?

S.S.S.

Fabrika tanıtım filmi çekimi süreçleriyle ilgili bize sıkça yöneltilen sorular...

Öncelikle sizinle tanışmak ve fabrikanıza tam olarak nasıl bir tanıtım filmi istediğinizi anlamak istiyoruz. Yeni fabrika tanıtımınız için fikirlerimizi sizinle paylaşıyoruz. Daha sonra ise tanıtım filmi çekimi ile ilgili süreç Nasıl Üretiyoruz? bölümümüzde anlattığımız şekilde ilerliyor. Unutmayın ki tanıtım filmi çekiminiz fabrikanızın vizyonunu yansıtan en önemli tanıtım aracınız olacak. Bunu tüm detaylarıyla konuşmalı, fikir paylaşımında bulunmalı ve fabrika filminizin her saniyesini özenle hazırlayabilmeliyiz.

Fabrika tanıtım filmi konusunda birçok farklı talep olsa da iyi bir fabrika tanıtım filmi; hedef kitlenin sıkılmadan ve dikkatle izleyebileceği içeriğe sahip olan, ürünlerin üretim aşamasını en göz alıcı yönleriyle izleyiciye sunan nitelikte olmalıdır. Fabrika tanıtım filmi çekimi öncesinde iyi bir planlama filmin en önemli aşamasını oluşturuyor. 

Ayrıca fabrika tanıtım filminin süresi izlenebilirliğini belirleyen faktörlerin başında geliyor. Bu nedenle hazırlanacak filmin insanların dikkat aralığı göz önünde bulundurularak hazırlanmasına dikkat edilmeli. 

Unutmayın ki fabrika tanıtım filmi profesyonel bir ekip işidir. Senaryo yazımından, cast ekibine, yapım ekibinden post prodüksiyon aşamasına kadar birçok aşamadan geçen fabrika tanıtım filmi, işi yalnızca video prodüksiyon üretmek olan profesyonellere emanet edilmelidir. 

Bize en çok sorulan sorulardan biri de fabrika tanıtım filmi fiyatları oluyor. Hizmet ücretleri, tanıtım filmi projelerinin ihtiyaçlarına göre hesaplanıyor. Çekim programının yoğunluğu, filmin uzunluğu, ekipman gereksinimleri, senaryo, cast giderleri, post prodüksiyon, animasyon ihtiyaçları, seslendirme ve lojistik giderler gibi birçok faktör ücretin belirlenmesinde etkin rol oynuyor.

Bu nedenle size sağlıklı bir fabrika tanıtım filmi fiyatı sunabilmemiz için yukarıdaki bilgilere ihtiyaç duyuyoruz.

Fabrika tanıtım filminde animasyon kullanımı tanıtılacak ürünün özelliklerine göre belirleniyor. Örneğin; tanıtımda vurgulanmak istenen üretilen ürünün gözle görülmesi mümkün olmayan bölümlerinde yer alan bir teknoloji ise reel çekimle bunu izleyiciye göstermek yerine animasyonu tercih etmek daha doğru olacaktır. Ancak bu konuda çoğu zaman belirleyici olan animasyon maliyetlerinin yüksekliği olmaktadır.

Bizimle yeni bir fabrika tanıtım filmi projesine başlamaya hazır mısınız?

Birlikte neler yapabileceğimizi konuşmak için önce bizi aramalısınız. Fabrikanızı ziyaret etmek ve yepyeni bir tanıtım filmine başlamak için sabırsızlanıyoruz!

Bize Yazın